Osiągnięcia 2022/2023

Osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2022/2023 :

 1. IV Wojewódzki Konkurs z biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego Gizela Koruba – 8 a – LAUREATKA – przygotowanie Pani Anna Toporowska
 2. VI Wojewódzki Konkurs z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego Justyna Linowska – 8a – LAUREATKA –   przygotowanie  Pani Bożena Więcław
 3. IV Wojewódzki Konkurs z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiegoKacper Hyla – 8 b- LAUREAT – przygotowanie Pani Wacława Opala
 4. Alfik Humanistyczny 2022Wiktoria Maciejko 8 a – 3 miejsce w województwie , dyplom uznania , 85%możliwych punktów – przygotowanie Pani Bożena Więcław ; Maja Zając – IV b – 2 miejsce w województwie, dyplom uznania , 90% możliwych punktów-przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka ; Natalia Zabdyr – IV b – 2 miejsce w województwie , dyplom uznania, 90% możliwych punktów  – przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka ; Natasza Janowska  – IV a -5 miejsce w województwie , dyplom uznania, 85% możliwych punktów – przygotowanie Pani Iwona Godos
 5. II Wojewódzki Konkurs Literacki „Piękno stworzenia”. Człowiek i wartości w twórczości Świętego Jana Pawła II  – Wiktoria Maciejko – 8 a – laureatka , 2 m. w kategorii proza- przygotowanie Pani Bożena Więcław
 6. Alfik Humanistyczny 2022 -dla klas I-III -Maja Bała, kl. 2 b– 1 miejsce w województwie, 3 miejsce w kraju, nagroda rzeczowa 500 zł, 97%możliwych punktów – przygotowanie Pani Beata Rajca;Wiktor Walczyk , kl. II b -4 miejsce w województwie, 57 miejsce w kraju, dyplom uznania, 87% możliwych punktów (wynik bdb) – przygotowanie Pani Beata Rajca;  Magdalena Sobiegraj, kl. II b – 11 miejsce w województwie, dyplom uznania, 81% możliwych punktów (wynik bdb) – przygotowanie Pani Beata Rajca;  Maksymilian Fidala, kl. II b- 16 miejsce w województwie, dyplom uznania, 76 % możliwych punktów (wynik db) – przygotowanie Pani Beata Rajca.Wojciech Jastrząb, kl. III a – 3 miejsce w województwie, 75 miejsce w kraju, dyplom uznania, 96% możliwych punktów (wynik bdb)-przygotowanie Pani Bożena Zając; Piotr Zabdyr, kl. III b – 11 miejsce w województwie, dyplom uznania, 91% możliwych punktów (wynik bdb)  – przygotowanie Pani Zofia Macias; Miłosz Balawender, kl. III a – 25 miejsce w województwie, dyplom uznania, 80% możliwych punktów (wynik bdb)-przygotowanie Pani Bożena Zając; Natalia Wtorek, kl. III a – 26 miejsce w województwie, dyplom uznania, 79% możliwych punktów (wynik db)-przygotowanie Pani Bożena Zając; Weronika Bęben, kl. III a – 31 miejsce w województwie, dyplom uznania, 77% możliwych punktów (wynik db)-przygotowanie Pani Bożena Zając; Natalia Belusiak, kl. III a – 31 miejsce w województwie, dyplom uznania, 77% możliwych punktów (wynik db)-przygotowanie Pani Bożena Zając;
 7. Alfik Matematyczny 2022 Żaneta Koruba – VI a – 6 miejsce w województwie -100% możliwych pkt – przygotowanie Pani Grażyna Miśkiewicz ; Adrian Taras – V b- 25 miejsce w województwie , 70 % możliwych pkt – przygotowanie Pani Grażyna Miśkiewicz .
 8. VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatu Wielkiej Ligi Czytelników w kategorii klas I-III – przygotowanie Pani Agata Godzwon- Kamila Karaś – III a i Marysia Krasa – III b -II miejsce 
 9. VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatu Wielkiej Ligi Czytelników w kategorii klas VII-VIII – przygotowanie Pani Agata Godzwon- Julia Kaczmarska, Lena Kuraś  i Nikola Myśliwiec – VIII a – III miejsce 
 10. IV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych  – Wiktoria Maciejko – VIII a – finalistka ; Justyna Linowska – VIII a – finalistka  – przygotowanie Pani Bożena Więcław
 11. Konkurs Matematix 2022/2023 – Adam Misiak  – II a – 1 m. w województwie –   przygotowanie Pani Urszula Mwendela ; Maksymilian Fidala – II b – 2 m. w województwie, Wiktor Walczyk – II b – 5m. w województwie przygotowanie Pani Beata Rajca ; Piotr Zabdyr – III b – 3 m. w województwie – przygotowanie Pani Zofia Macias ; Wojciech Jastrząb – III a – 4 m. w województwie , Daniel Szewczyk  – III a – 5 m. w województwie przygotowanie Pani Bożena Zając
 12. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS 2023Natalia Zabdyr, kl. IV b – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim, 39. miejsce w kraju, dyplom uznania, 78,26% punktów możliwych do zdobycia (wynik dobry) – przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka; Lena Walas, kl. IV b – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka;Natalia Kuraś, kl. V a – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim, 24. miejsce w kraju, dyplom uznania, 78,26% punktów możliwych do zdobycia (wynik bardzo dobry) – przygotowanie Pani Bożena Więcław;Amelia Brozińska, kl. V a – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław;Piotr Czerna, kl. V b – 3. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Iwona Godos; Irena Rugała, kl. V b – 4. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Iwona Godos; Julia Kruk, kl. V a – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Oliwia Mnich, kl. VI b – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Izabella Zysk, kl. VI b – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Lena Ciuła, kl. VI b – 3. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Marcel Biel, kl. VII a – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim, 47. miejsce w kraju – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Jakub Mich, kl. VII a – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim, 47. miejsce w kraju – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Aleksandra Szymańska, kl. VII a – 3. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Karolina Czerna, kl. VII a – 4. miejsce w województwie świętokrzyskim – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Justyna Linowska, kl. VIII a – 1. miejsce w województwie świętokrzyskim, dyplom uznania, 79,63% punktów możliwych do zdobycia (wynik dobry) – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Wiktoria Maciejko, kl. VIII a – 2. miejsce w województwie świętokrzyskim, dyplom uznania, 77,63% punktów możliwych do zdobycia (wynik dobry) – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Lena Kuraś, kl. VIII a – 3. miejsce w województwie świętokrzyskim, dyplom uznania, 76,39% punktów możliwych do zdobycia (wynik dobry) – przygotowanie Pani Bożena Więcław; Katarzyna Adamiec, kl. VIII a – 4. miejsce w województwie świętokrzyskim, dyplom uznania, 75% punktów możliwych do zdobycia (wynik dobry) – przygotowanie Pani Bożena Więcław.

Skip to content