Osiągnięcia 2021/2022

Rok szkolny 2021 /2022

 1. III Wojewódzki Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – uczniowie : Łukasz Sadłocha – 8a, Wiktor Rogala -8a- FINALIŚCI KONKURSU ; przygotowanie Pan Wojciech Walas
 2. II Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego – uczniowie : Kacper Hyla – 7 b- LAUREAT KONKURSU ; Gizela Koruba -7b – FINALISTKA KONKURSU ; przygotowanie Pani Anna Toporowska
 3. Międzynarodowy Festiwal Języka Rosyjskiego w Moskwie – I miejsce uczennica Maja Janowska -8 b- przygotowanie Pani Barbara Dynak, Pani Beata Chodurek, Pan Ireneusz Janowski
 4. I Regionalny Przegląd Pieśni Patriotycznej- II miejsce uczennica Maja Janowska -8 b- przygotowanie Pani Beata Chodurek, Pan Ireneusz Janowski
 5. I Świętokrzyski Konkurs Piosenki Niepodległej – I miejsce Maja Janowska – 8 b- przygotowanie Pani Beata Chodurek, Pan Ireneusz Janowski
 6. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” – wyróżnienie uczennica Maja Janowska -8 b- przygotowanie Pani Beata Chodurek, Pan Ireneusz Janowski.
 7. Konkurs „Scena dla Ciebie” – II miejsce uczennica Maja Janowska – 8 b- przygotowanie Pani Beata Chodurek, Pan Ireneusz Janowski.
 8. Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny – Wojciech Jastrząb – II a – 2m. w wojew.91m. w kraju 90%możliwych pkt , Weronika Bęben – II a – 17 m. w wojew.75 % możliwych pkt, Natalia Wtorek – II a – 37 m. w wojew. , Miłosz Balawender -II a 53 m. w wojew. – przygotowanie Pani Bożena Zając   ;   Nikola Bednarska – II b 7 m. w woj. 84 % możliwych pkt, Marcin Magdziarz -II b 44 m. w wojew. przygotowanie Pani Zofia Macias  ; Natasza Janowska – III a 13m. w wojew.85 % możliwych pkt przygotowanie Pani Renata Kapral   ;   Natalia Zabdyr –  III b 13m. w woj. 85 % możliwych pkt , Maja Zając – III b 17m. w wojew. 83% możliwych pkt, Lena Walas -III b 22m. w wojew. 82% możliwych pkt , Maja wątroba – III b 22m. w wojew. 81$ możliwych pkt , Zofia Rugała – III b 27m. w wojew. 75 %  możliwych  pkt , Wiktoria Wnuk – III b 33m. w wojew. – przygotowanie Pani Beata Zarzycka  ; Justyna Linowska – VII a 1m. w wojew. 84 % możliwych pkt, Lena Kuraś – VII a 3m. w wojew. 78% możliwych pkt , Amelia Brozińska -IV a 7m. w wojew. 77 % możliwych pkt  przygotowanie Pani Bożena Więcław ;  Natalia Kuraś – IV b2m. w wojew. 92 % możliwych pkt , Piotr Czerna – IV b 5m. w wojew. 81 % możliwych pkt, Tomasz Szymański -IV b8m. w wojew. , Irena Rugała -IV b 13m. w wojew., Karolina Pałka -IV b 18 m. w wojew., Aleksandra Lalewicz-IV b 24 m. w wojew., Magdalena Skiba – VIII b 11m. w wojew., Sylwia Mich – VIII b 19m. w wojew. , Emilia Seremak – VIII b 23m. w wojew.  – przygotowanie Pani Iwona Godos.
 9. III Olimpiada Literatury  i Języka Polskiego dla szkół podstawowych – FINALISTKA KONKURSU  uczennica Anna Bzak – VIII a- przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka.
 10. Kangur Matematyczny 2022 – uczennica Natasza Janowska – III a – wyróżniona – przygotowanie Pani Renata Kapral, uczennica Żaneta Koruba – V a  – wyróżniona – przygotowanie Pani Renata Bielec,  uczeń Łukasz Sadłocha – VIII a – wyróżniony – przygotowanie Pan Wojciech Walas
 11. Ogólnopolski Konkurs OMNIBUS Humanistyczny – Justyna Linowska-VII a- I m. w woj. ;Lena Kuraś -VIIa -IIm. w woj. ; Amelia Brozińska-IV a- III m. w woj. ; Wiktoria Maciejko – VIIa – IV m. w woj. ; Jakub Mich -VI – I m. w woj.; Marcel Biel- VI -II m. w woj. ;  Karolina Czerna-VI -III m. w woj. ; Adam Zieliński – IV a-IV m. w woj. – przygotowanie uczniów Pani Bożena Więcław / Mateusz Hyla- IV b-I m. w woj.; Natalia Kuraś -IV b – II m. w woj. ;Piotr Czerna -IV b-IV m. w woj.; Sylwia Mich – VIII b -I m. w woj. ; Szymon Dorosiński -VIII b -II m. w woj. ;Magdalena Skiba -VIII b- II m. w woj. ; Emilia Seremak – VIII b -IV m. w woj. –przygotowanie uczniów  Pani Iwona Godos /  Tadeusz Bęben – VII b -III m. w woj. – przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka 
Skip to content