Osiągnięcia 2019/2020

1. I Wojewódzki Konkurs z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego   – Mazur Jakub – 8 b –  finalista– przygotowanie Pani Wacława Opala , Pani Małgorzata Opala

2. XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej im. Świętego Jana Pawła II – Janowska Maja -6 c – II miejsce  – przygotowanie Pani Beata Chodurek

3. I Wojewódzki Konkurs z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego   – Maligłówka Oliwia –  finalistka  – 8 b- przygotowanie Pan Ireneusz Janowski

4. I Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiegouczniowie  zakwalifikowani  do finału – Mazur Jakub – 8 b  – laureat ; Rugała Ewelina- 8 b – laureatka   – przygotowanie Pani Anna Toporowska

5. I Wojewódzki Konkurs z Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego  – Mazur Jakub – 8 b ; Nurkiewicz Monika- 8 b – finaliści przygotowanie Pani Barbara Dynak

6. XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Śpiewamy przeboje naszych rodziców” – Janowska Maja – 6c  – zakwalifikowana do ścisłego finału – przygotowanie Beata Chodurek

7. XXVIII Edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – Mazur Jakub – 8 b – I miejsce w powiecie  zakwalifikował się do finału – przygotowanie Pani Anna Toporowska

8. XXII Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodych „Nadchodzące Pokolenie” –  Wojciechowski Karol – LAUREAT – przygotowanie Pani Bożena Więcław

9. Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny  – II miejsce w województwie świętokrzyskim / wynik bdb/– ANNA BZAK- VI B; II miejsce w województwie świętokrzyskim/ wynik bdb/ – EMILIA RADKOWSKA – VI B,; III miejsce w województwie świętokrzyskim/ wynik bdb/ – KATARZYNA ADAMIEC V A,; V miejsce w województwie świętokrzyskim/ wynik bdb/ – JUSTYNA LINOWSKA- V A – przygotowanie uczniów Pani Bożena Zając ; Amelia Janik – 8 b- 11 miejsce w województwie (wynik bdb) ; Oliwia Maliglówka – 12 miejsce w województwie (wynik bdb) -przygotowanie Pani Małgorzata Wójcicka ; Kinga Kruk – 8 a- 25 miejsce w województwie (wynik bdb) ; Marcel Biel -IV a najlepszy wynik w szkole, 22 miejsce w województwie ; Wiktoria Moździerz – VII a najlepszy wynik w szkole , 10 miejsce w województwie – przygotowanie Pani Bożena Więcław.

10. XXV Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny – Jakub Błąd 8 a- 60 miejsce w województwie -przygotowanie Pani Renata Bielec ; Aleksandra Pakaszewska – 7 a – 36 miejsce w województwie ; Erwin Zysk-Leśniak -6 c -przygotowanie Pani Agnieszka Woś ; Lena Kuraś – 5 a – 15 m. w województwie -przygotowanie Pani Grażyna Miśkiewicz ; Jakub Mich – 4 a – 51 miejsce w województwie – przygotowanie Pan Tadeusz Opala.

11. Olimpiada Literatury Języka Polskiego dla szkół podstawowych – Natalia Radkowska -8a – finalistka – przygotowanie Pani Bożena Więcław

12. XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pt. „(Nie)Zwyczajna Świętość” – Karol Wojciechowski – 7 a – wyróżnienie w kategorii poezja – przygotowanie Pani Bożena Więcław

13. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – Marcel Biel -IV -wyróżnienie w kategorii Maluch -przygotowanie Pan Tadeusz Opala ; Wiktor Rogala – VI a, Łukasz Sadłocha – Vi a, Karolina Godzwon – VI a, Bartłomiej Stemborowski – VI a, Amelia Pyrek – VI a – wyróżnienia – przygotowanie Pan Wojciech Walas .

Skip to content