Szanowni Rodzice,
Uprzejmie proszę o terminowe wpłaty za żywienie. Zbliża się koniec roku szkolnego i rozliczenie końcowe opłat. Rodzice którzy jeszcze nie opłacili żywienia za maj proszę o pilną wpłatę.
Przypominam ,że wpłaty za żywienie dokonuje się do 5 -ego każdego miesiąca z góry, nieobecności czerwcowe będą zwracane w lipcu. Proszę o terminowe wpłaty szczególnie w miesiącu czerwcu. Brak wpłaty będzie skutkował nie rozliczeniem karty obiegowej ucznia.