Ważna informacja w sprawie opłat za żywienie

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie proszę o terminowe wpłaty za żywienie. Zbliża się koniec roku szkolnego i rozliczenie końcowe opłat. Rodzice którzy jeszcze nie opłacili żywienia za maj proszę o pilną wpłatę. 

Przypominam ,że wpłaty za żywienie dokonuje się do 5 -ego każdego miesiąca z góry, nieobecności czerwcowe będą zwracane w lipcu.  Proszę o terminowe wpłaty szczególnie w miesiącu czerwcu. Brak wpłaty będzie skutkował nie  rozliczeniem karty obiegowej ucznia. 

Przejdź do treści