3 maja 2026 r. wraz z przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i szkół z terenu gminy, świętowaliśmy 235 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchody rozpoczęły się od uroczystego złożenia wiązanek na Pomniku Poległych, oddając hołd tym, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. Ten dzień to również uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, dlatego wspólnie, w kościele parafialnym, modliliśmy się w intencji Ojczyzny, Polek i Polaków. Naszą szkołę reprezentowała: Pani dyrektor Bożena Monika Zając, Nauczyciele, Uczniowie, Pracownicy oraz Rodzice. Takie wspólne kultywowanie tradycji to wspaniałalekcja patriotyzmu, w której aktywnie uczestniczy cała społeczność szkolna oraz lokalna.




